Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi a naprakész véleményetek a...

Mi a naprakész véleményetek a BME-KJK logisztikai mérnök szakáról?

Figyelt kérdés

2018-ban érettségiztem, jelenleg OKJ-s pénzügyi-számviteli ügyintézőként tanulók. Viszont nem fekszik annyira és a fent emlitett szak nagyon bejött, de szeretnék hallani néhány ismeretlen véleményt.


Esetleg valami szakmámba vágó vagy csak számotokra hasznosnak és kifizetödő szak ajánlást is meghallgatnék.( Nem csak BME-n)


köszi a válaszokat!



2019. jan. 30. 21:07
 1/7 A kérdező kommentje:
Valaki tudna segíteni?
2019. febr. 7. 09:44
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom mennyire leszek nagy segítség, de látom nem kaptál még választ, úgyhogy háta valamit ér mégis. Én ősszel kezdtem azon a karon, közlekedésmérnök szakon, és első félévben ugyanazok a tárgyak voltak, második félévben nagyrészt ugyanaz, ha jól tudom. Azt jó ha tudod, hogy rendesen nehéz, szivatósak a tanárok és magasak a követelmények, úgyhogy erre mindenképp számíts, ha úgy döntesz, hogy belevágsz. Alapvetően a logisztikus mérnöknek is több változtata van elhelyezkedés szemponjából, nézz utána neten, keress álláshirdetéseket, hogy mennyire érdekel. Amúgy hiányszakma, és sok lehetőség van, szóval nem lennél diplomás munkanélküli, az biztos.
2019. febr. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Kedves Válaszadó!Te melyik suliba jársz?
2019. febr. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#2-es vagyok, bocsánat, ez kimaradt a válaszomból, a BME-n tanulok, a KJK karon, közlekedésmérnök szakon. Idő közben profilt váltottam gyakorin, erre a kérdésre írt privát üzenetre tudok válaszolni, ha egyéb kérdésed van :D
2019. febr. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Szerintetek van arra esély, hogy idén alacsonyabb legyen a ponthatár, akár csak az önköltségesen is?

2019. febr. 17. 08:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Felvin vissza lehet nézni, már vagy 10 éve 330 a ponthatár, előtte is ilyen 1-2 pontot változott, szóval nagy tételben mernék fogadni, hogy annyi lesz idén is.
2019. febr. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen én is így látom sajnos.
2019. febr. 17. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!