Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek

A kérdés

Mi a véleményetek a ELTE-TÁTK, gazdálkodási és menedzsment (Szombathely) képzésről?

Felvételi előtt állok. Ez a negyedik éve, hogy logisztikát tanulok szeretem és érdekkel is. Aszt szeretném meg tudni menyire nehéz? Tudom ez relatív. Saját tapasztalatotokra vagyok kíváncsi.

Egy kicsit félek a szombathelyi ELTE-ét megjelölni első helyként.

Keress kérdéseket hasonló témákban: egyetem, Szombathely, ELTE

febr. 2. 22:42  Privát üzenet  

A válasz
Szerintem felvesznek, mert nincs olyan nagy túljelentkezés, matekod vágd

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont febr. 9. 16:18 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi

# 2/2Időpont jún. 2. 18:14 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
30 évesen tényleg öreg az ember már ahhoz, hogy elvégezzen egy gazdasági menedzsment vagy emberi erőforrások szakot?
Közigazgatásszervező vagy gazdálkodás és menedzsment?
Mennyire nehéz a gazdálkodás és menedzsment foszk képzésen a matek? Debreceni Egyetemen mennyire jó a képzés?
Érdemes gazdálkodás és menedzsmentet tanulni?
Milyen a Széchenyi István Egyetem gazdaságtudományi kara?
Melyik lenne jobb választás és miért szerintetek? NYME Szombathely Gazdálkodás és Menedzsment vagy NYME Sopron Nemzetközi Gazdálkodás?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Tanulási lehetőségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!