Hogy érdemes sorrendben jelölnöm egyetemre? És milyen dokumentumokat kér? Fontos most febr.15-ig beküldeni azokat? Többi lent

Figyelt kérdés

az lenne a kérdésem,hogy mivel engem 3 szak érdekel (védőnő, dentálhigiénikus és ápoló) mindkettő indul önköltséges és államilag támogatottként is.

Azt tudom, hogy ha ugy jelölök hogy:

1 Védőnő-állami

2.Védőnő-önköltséges

3.dentál.-állami

4dentál.-önköltséges

5.ápoló... stb

akkor a 6 jelölés 3-nak számít. DE! Akkor is annak számit ha 1-3. helyre írom be az államilag támogatottakat, és a 4-6. helye az önköltséges formát ugyanebben a sorrendben?

mert attól félek hogy ha az első féleképpen irom be, akkor ha nem férek be támogatottra, önköltségesre vesz be, nem pedig a másik szakra támogatottra.


Köszönöm!



2019. febr. 4. 05:57
 1/3 anonim ***** válasza:

"Akkor is annak számit ha 1-3. helyre írom be az államilag támogatottakat, és a 4-6. helye az önköltséges formát ugyanebben a sorrendben?"


Igen, annak számít. Ebből a szempontból teljesen mindegy, milyen sorrendben írod be.

Annak idején én is pont így csináltam, csak más területen.

2019. febr. 4. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben akkor 1-3. Helyre beirom az államisokat. De végülis az a lényeg hogy ha ugyanaz a szak 2x van irva akkor 1nek számít?
2019. febr. 4. 16:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen
2019. febr. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!