Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Biológia alapképzésről érdemes...

Biológia alapképzésről érdemes elvégezni a villamosmérnöki mesterképzést?

Figyelt kérdés
Nem lenne hátrány álláskeresés során, hogy biológia alapszakom van?
2019. febr. 4. 12:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én azt nem értem, hogy mi köze van a két képzésnek egymáshoz? Még ha valamilyen másik mérnökiről mennél villamosra, úgy oké lenne, de így szerintem off.
2019. febr. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy biológusként tanultál analízist, digitális rendszereket, villamosságtant, programozást, stb. Ez olyan mintha a ház tetejét akarnád megépíteni az alap és a falak nélkül.
2019. febr. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De akkor nem éri meg vagy nem tudnám elvégezni?
2019. febr. 4. 15:24
 4/10 A kérdező kommentje:
Mert ha csak azon múlik, én megcsinálom, ha lenne értelme.
2019. febr. 4. 15:28
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogadják el a biosz bsct.
2019. febr. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én azt olvastam, hogy elfogadják.
2019. febr. 4. 16:08
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem áldozz rá egy kicsit többet, és csinálj meg a villamosmérnök bsc-t.
2019. febr. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Csináld*
2019. febr. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, inkább döntsd el mit szeretnél. Még ha el is fogadják biosz bsc-t ennek így nincs sok értelme, ráadásul nagyon kínlódni fogsz. Eümérnökin van ismerősöm aki bioszról jött, neki nem tetszik, mert túl "programozós" a biosz után. A villanyt mindenképp megéri megcsinálni, de inkább bsc-től kezdve. Én villany msc-t csinálom most villany bsc után, és hidd el, laborok közben sokszor gondolkozom azon, hogy aki másik alapképzésről jön (sőt másik egyetemről..) annak ezt a fajta tudást honnan a retkes fenéből kéne összeszednie? Mert itt már nem az alapoktól tanítanak, van amivel 2-3 éve nem is foglalkoztam bsc óta... Szóval HA elfogadják a bioszt, és HA végigszenveded valahogy és meglesz a papír, akkor se biztos a JÓ állás (valamit csak lehet találni nyilván, de nem mindegy hogy fejlesztesz, vagy excel táblákat töltögetsz), mert a papír csak beugró az állásinterjúra, ha ott teszten elhasalsz, vagy néhány szakmai kérdés után, akkor szevasz.
2019. febr. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem fog menni.
2019. febr. 7. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!