Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Testnevelési Egyetem, sportsze...

Edemmester kérdése:

Testnevelési Egyetem, sportszervező, -menedzser OKJ, vagy sport- és rekreációszervezés alapszak? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Azon gondolkodtam, hogy a jelenlegi egyetemem mellett elkezdenék jövő tanévben a Testnevelési Egyetemen sportszervezés irányban tanulni. Vannak valakinek esetleg tapasztalatai a TE sportszervező, -menedzser OKJ képzésével, illetve a sport- és rekreációszervezés [sportszervező szakirány] alapszakjával? (természetesen csak levelezőn jöhet szóba, mivel mellette nappali tagozaton tanulok egy másik szakon) Melyik ad több gyakorlati tudást? Érdemes az alapszakot választani az OKJ helyett? Mennyire teljesíthetőek a követelmények?


(nem ez lenne az első diplomám, igazából inkább maga a tananyag és a tudás érdekel, az, hogy a papír amit a végén kapok mennyire értékes/használható, inkább csak másodlagos)



2019. febr. 5. 14:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Testnevelési egyetem max. Manager okjval semmi tudást nem fogsz szerezni. De ha csak a tudás számít én mást tanulnák helyedben:)
2019. febr. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!