Ez így van az egyetemen?

Figyelt kérdés
Azt hallottam,hogy általában hétfőtől csütörtökig vannak a nappalisok mert péntektől a levelezősök vannak az egyetemen.Ez mennyire igaz?

2019. febr. 6. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Nem függ össze a 2.
2019. febr. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez erősen egyetem függő. Van ahol a levelezősöknek nem is a főépületben vannak az óráik, hanem a város másik végén, így meg nem ütközik semmivel.
2019. febr. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyetem függő
2019. febr. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Metionin ***** válasza:
88%
Egyetem és szakfüggő. Nekem rendszeresen voltak óráim pénteken is ugyanúgy.
2019. febr. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Levelezősök órái nálunk pénteken csak 14-től van, addig simán be tudnak tenni tárgyakat délelöttre. Illetve van annyi terem hogy egyszerre tudnak levelező és alapszakos órákat is tartani, úgyhogy a 2 nem zárja ki egymást.
2019. febr. 7. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy a többiek is írták, egyetem és szakfüggő.

A mi szakunkon valóban így van (kivéve a tömbösített órákat, egy-kettő nekünk is szokott néha lenni), de elsősorban azért, mert a szakunknak külön épülete van a kartól, és így tudják megoldani a teremelosztást. Más szakon lévő ismerőseimnek lehet pénteken is órája, a levelezősöktől függetlenül. Sőt, olyanról is hallottam, hogy valamelyik egyetemen szombat-vasárnap-hétfőn szoktak ott lenni a levelezősök, tehát még a péntek se fix.

2019. febr. 7. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!