Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha ezen az érettségi.com-os...

Ha ezen az érettségi.com-os linken a biosz tételeket szóról szóra megtanulom és felületesen utánanézek annak amit nem értek, hányas biológia érettségit fogok tudni produkálni szerintetek? Ha emelt akkor miben más?

Figyelt kérdés

Csak kiváncsiságból, mert tanárom nincs, de a fizika fakultáción... rossz a tanár és azt se tudom mit kellene tanulnom, otthonról nagyon bonyolult, nem használunk függvénytáblázatot egyenlőre, szóval azt se tudom mikor használhatom vagy mit honnan kéne tudnom, a tanár állandóan hiányzik és nincs kit kérdezni, otthon se. Na és a lényeg hogy átmennék bioszra jövőre mert mindig is érdekelt a működésünk, természet. Ha nem random embereket kell kapcsolni eseményekhez, gondolatokhoz, évszámokhoz (töri) akkor csak jóljárhatok ezzel a váltással. Szóval a lelkesedésem megvan. De plusz pontért, ha megy emeltbe is belemennék.

Köszi!



2019. febr. 7. 23:57
 1/2 A kérdező kommentje:

[link]

Ja ezt elfelejtettem xD ....

2019. febr. 8. 00:15
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha valami érdekel, és ezzel is akarsz foglalkozni, akkor miért nem akarsz utána nézni a dolgoknak, miért valaki más által, nem a te logikád szerint összerakott tételsort akarsz bemagolni?


Vedd meg a panemsulis bioszkönyvet, nem olyan hosszú, középszinten simán megírsz meg lefelelsz belőle egy 90%-ra bőven, de még emelten is egy 80-ra.

2019. febr. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!