Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az NKE mennyire kapcsolat...

Az NKE mennyire kapcsolat gyilkos?

Figyelt kérdés

2019. febr. 9. 17:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétabban?
2019. febr. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy mennyire tesz próbára egy párkapcsolatot, ha az egyik fél az NKE-re jár? Aggódok mi lesz ha felveszik a barátomat és hogy hétköznapokon egyáltalán nem lesz lehetőségünk találkozni a kollégium miatt.
2019. febr. 9. 19:44
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Nyugi, meg lehet oldani :) a hhk-n pl általában 4től 9ig szabad vagy, szerintem annyi idő alatt tudtol találkozni :) (ez főleg akkor ha pesti vagy) nagyon sok ember szakított nálunk, de van rá ellenpélda is bőven, szóval ha amúgy klappol minden, akkor csak emiatt nem fog tönkremenni :)
2019. febr. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha kollégista lesz, az nem gond az ÁKK és a NETK-nél. Viszont az RTK-nál és a HHK-nál igen, mivel szinte nem mehetnek ki .
2019. febr. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolsó, úgy tudom a felsőbb éveseknél nem olyan szigorúak ezek a szabályok, csak az elején.
2019. febr. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%

Jól tudod.

Első évben szigorú a dolog. 2. évben már enyhébb, 3.-4. évben meg olyan mintha egy értelmes egyetemre járnál...


Egyébként nálunk pl 80% szakitott a párjával mire a végére jutottunk. De nyilván volt 1-2 ember aki megtudta menteni a kapcsolatát.


Ez sajna egy ilyen szakma. Később lesz rosszabb is ha képzésekre, gyakorlatokra, misszióba több hónapra eltünik emberünk.


Én pl. már feladtam hogy találok olyan lányt aki elviseli hogy hol misszóba vagyok hol nem. :D

2019. febr. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%
Utolsó, azért a másik felet is meg lehet érteni. Te örülnél neki, ha a barátnőd egész nap vagy egész évben nem lenne otthon, ki tudja mit csinálna ott ahol van és a közös életetek minden baja csak a te válladat nyomná (gyerekek, háztartás stb)?
2019. febr. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
62%

persze h meg. Egy szóval se krváztam le egyik volt bnőmet sem.


Csak tényeket közöltem. :)

2019. febr. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!