Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hol a legkönnyebb elvégezni a...

Hol a legkönnyebb elvégezni a villamosmérnökit az országban?

Figyelt kérdés

Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar

Debreceni Egyetem Természettudományi és Technológiai Kar

Miskolci Egyetem Gépészmérnöki és Informatikai Kar

Óbudai Egyetem Alba Regia Műszaki Kar

Óbudai Egyetem Kandó Kálmán Villamosmérnöki Kar

Pannon Egyetem Műszaki Informatikai Kar

Pécsi Tudományegyetem Műszaki és Informatikai Kar

Széchenyi István Egyetem Gépészmérnöki, Informatikai és Villamosmérnöki Kar

Szegedi Tudományegyetem Természettudományi és Informatikai Kar



2019. febr. 10. 10:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan ember, aki több egyetemen is elvégezte a képzést.
2019. febr. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
49%
Jó indikátor, hogy ahol a legalacsonyabb a ponthatár. Én miskolcra tippelnék, esetleg pécs vagy a széchenyi. Bme és óbudai biztos nem. Amúgy miért akarsz direkt a legszínvonaltalanabb helyre menni? Az első állásodnál számíthat még, hogy hol végeztél. Lehet, hogy kis szakmai teszteket kell írni és le fognak nyomni a többiek, ha direkt a kis ellenállás felé úszol. Infós vagyok amúgy, sok villamosmérnökkel dolgozom együtt. Ne értsd félre, van munkaerőhiány és lesz is állásod, de gondolom válogatni akarsz majd az állások között. Ha te vagy a legrosszabb pályakezdő akkor abból válogathatsz, amit mások meghagytak neked.
2019. febr. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!