Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek

A kérdés
ceaser0712 nevű felhasználó kérdése:

Ki mit tud a jelenlegi ingyenes OKJ-s képzésekről? 2018-ban végeztem alapképzést az egyetemen, jelenleg MA-n tanulok, de hallottam, hogy van lehetőség egy OKJ-s képzésen is ingyenesen részt venni?

Keress kérdéseket hasonló témákban: OKJ, egyetem, továbbképzés

febr. 10. 23:02  Privát üzenet  

A válaszok
Kolompár Achillesz nevű felhasználó válasza:

Két szakképesítés ingyenes.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont febr. 10. 23:08 Privát üzenet

2 ingyenes, ha elmúltál 25 akkor estin.

nive.hu

itt tudsz válogatni

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 52%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont febr. 11. 00:10 Privát üzenet
Melyik érdekelne?

A válaszíró 46%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont febr. 11. 17:45 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A világ egyre romlottabb, megfékezhetetlenebb, jelenlegi folyamatai megállíthatatlanok. Ennek megoldására van-e jobb lehetőség a világháborúnál?
Van lehetőség védőnő leváltására? A jelenlegi borzalmas.
Védett növényt (virágot) át lehet ültetni a jelenlegi helyéről? Kb.200 méterrel messzebb, mert szeretném máshogy hasznosítani a területet. Csak átültetném, miattam élhetik az...
2005-ben középszintű érettségit tettem le közepes eredménnyel. Van arra lehetőség a jelenlegi felvételi rendszerben, hogy ne az akkori eredményeim alapján számítsák a pontjaimat,...
A jelenlegi tanárképzés szerint van-e lehetőség arra, hogy matematika-biológia-kémia szakos tanár legyek?
Átszeretnék iratkozni félévkor másik iskolába, ami helyileg közelebb lenne és ugyan azt tudnám tanulni, mint a jelenlegi iskolámban. Csak annyi a baj, hogy 2 tantárgyból bukásra...

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Tanulási lehetőségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!