Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van olyan, aki szeptembertől...

Van olyan, aki szeptembertől a Debreceni Egyetem vegyészmérnök szakára jelentkezik? Ti miért amellett döntöttetek?

Figyelt kérdés
Oda készülök én is, jó lenne hallani egy pár ember felől, aki szintén. Kicsit meginogtam, ti miért a DE mellett teszitek le a voksotokat?

2019. febr. 12. 19:58
 1/2 asdasd30 válasza:
Én oda jelentkeztem. Véleményt nem tudok mondani, érdekel a kémia és ez az egész nagyon izgalmasan hangzik, de minden egyetemnek van valami hátránya is. Majd kiderül! :D
2019. febr. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Azért döntöttem a DE mellett, mivel Kárpátaljai vagyok és az van hozzám a legközelebb. Na meg persze az ismerettségek miatt.
2019. júl. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!