Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek mennyire esélyes,...

Szerintetek mennyire esélyes, hogy egy szak ami tavaly 335 ponttal indult idén lemegy 330 alá?

Figyelt kérdés
Kre-BTK Japán szakáról lenne szó.

2019. febr. 13. 13:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Nezd meg pl az elozo 5 evben mennyi volt a ponthatar es hanyan jelentkeztek akkor, hany embert vettek fel.

Ebbol tudsz kovetkeztetni valamennyit, hogy nohet e vagy csokkenhet e, de nem tud biztosat mondani senki se.

2019. febr. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én a Debreceni Egyetemre járok, tavaly 15-17 pontot csökkent a ponthatár nálunk, minden lehetséges! Sok sikert! :)
2019. febr. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%

Ez egy jó kérdés kedves kérdező!


Ha azt nézzük, hogy tavaly kevesebben jelentkeztek mint előtte... Kérdés az, hogy idén mennyien jelentkeznek, és hányan jelölik meg az államilag támogatott formát?


Azt nem szabad elfelejteni, hogy tavaly (ha jól emlékszem) csak 210 ezer forint volt az önköltség félévente, idén már 300 ezer... Hát nincs az a diákmunka, amivel ennyi pénzt ki lehetne termelni félévente :"D Erre mondják, hogy Magyarországon már vannak nyugati árak, bérek pedig nem is lesznek :D


Szóval lehetséges, hogy magasabb lesz a ponthatár, mivel az a "pár" ember, aki önköltségesre jelentkezett volna, inkább az államilag finanszírozott helyet jelöli meg első helyen. Szóval nagyobb lesz a versengés, mint korábban valaha. :D

2019. febr. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Halihó!!


Én is erre a szakra jelentkeztem (ELTE első helyen, második Károli(sok rosszat hallottam a képzésről).


Illetve a TKBF-re jelentkeztem.


Nekem kereken 354 pontom van.

2019. jún. 23. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Tudom késő, de levitték!:D 313 lett a ponthatár, ebből is látszik hogy minden lehetséges!
2019. júl. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gratulálok mindenkinek, aki felvételt nyert :)
2019. júl. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!