Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi az egyedi érettségi iktatós...

Mi az egyedi érettségi iktatószámom?

Figyelt kérdés
Azt írják a rendeletben, hogy ez az adott intézmény által meghatározott számsorozat, de mivel emelt érettségire jelentkezek és már nem vagyok diák, ezért a városom önkormányzatánál kell jelentkeznem, szóval fogalmam sincs, mi ez a számsorozat. Azért van rá szükségem, mert a vizsgadíj befizetésekor elvileg ezt kell feltüntetni a közleményben. Ha ez nem lesz meg, akkor mit írjak? A nevem is elég (de hát az meg felesleges, mert úgyis az én nevemen van a számlaszám, amiről utalni akarok)?

2019. febr. 14. 12:15
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Amikor jelentkezel a kormányhivatalban, akkor majd azt adják neked. Azt a számot majd rávezeted a csekkre, és úgy fizeted be.
2019. febr. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Letöltöttem a jelentkezési lapot és azon van rajta :D
2019. febr. 14. 13:45
 3/6 anonim ***** válasza:
48%

"városom önkormányzatánál kell jelentkeznem" Ebben tévedsz. Nem az önkormányzatnál kell jelentkezned, hanem az adott Kormányhivatalnál. Ezek a megye jogú városokban vannak. Én ajánlom neked azt, hogy bemész a bankba befizeted a 37000 Ft-os vizsgadíjat, ott kérsz róla igazolást, kitöltöd az érettségire jelentkezést majd kinyomtatod aláírod és ügyfélkapuval az epapir oldalon feltöltőd. Csatolni kell az érettségidet és a bizonyítványod utolsó évi másolatát is, illetve a vizsgadíj befizetéséről szoló összeget. A befizetésnél közleménybe 20 [szóköz] 15db-os iktatási szám amit a jelentkezési lap közepén találsz meg miután online kitöltötted és a nyomtatásra rámentél.


A jelentkezési lapon le van írva, hogy az epapir oldalon történő beadásnál, hogyan kell kitölteni és mit kell választani. Ez főleg azért, jó mert már nem biztos, hogy lesz időd a kormányhivatalba ezt leadni, hiszen holnapig van a határidő.

2019. febr. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
Mindenféleképpen az iktató számot kell beírnod és elé a 20-as számot, mivel ez alapján rendezik. Ha te ezt nem írod meg akkor vissza fogják dobni a jelentkezésedet amiatt, hogy nincs kifizetve.
2019. febr. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%

"vizsgadíj befizetéséről szoló összege" Elírtam.

jav. vizsgadíj befizetéséről szoló igazolást. Amit csak a BANKban személyesen kérhetsz ki. Az nem elég, ha kinyomtatod otthon. A bankba kell bemenned és ott elutaltatni.

2019. febr. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
56%
Köszi
2019. febr. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!