Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek

A kérdés

Munka- és szervezetpszichológia mesterszak VAGY valamilyen vállalatfejlesztési mesterszak lenne jobb?

A pszichológia alapszakot csak azért kezdeném el, hogy aztán munka- és szervezetpszichológius mesterszakra mehessek, de nem tudom, PONTOSAN mit csinál egy ilyen munkát végző pszichológus, hogy néz ki egy napja, stb.

A másik ötletem a gazdálkodás és menedzsment alapszak lenne, majd valamilyen mesterszak (MBA, vállalkozásfejlesztés, vezetés és szervezés).

Melyik alapszakra érdemes tehát mennem: pszichológia vagy gazdálkodás és menedzsment? Melyik ad értékesebb tudást? Melyik keresettebb?

febr. 14. 13:24  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Idén tavasszal végzek alapszakon és most február 15. -ig lehet mester képzésre jelentkezni. A mesterképzés honlapján azt írják, hogy felvételi vizsga május 10. Én csak május 10...
Az egyetemen 36kreditet kell összeszedni az utolsó kettő félév alatt, de mi van ha mem sikerül?
2 éves mesterszak alatt ki lehet úgy menni Erasmus-ra, hogy ne csússzak?
Van olyan, aki vezetés és szervezés mesterszakon tanult és már dolgozik? Mesélne pár szót a szak nehézségéről és az elhelyezkedés nehézségeiről?
Aarhus University mesterszak?
Az MBA (master of business administration) mesterszak főképp már gyakorló üzletembereknek való?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Tanulási lehetőségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!