Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek ciki ugyan arra...

Szerintetek ciki ugyan arra az egyetemre és ugyan arra a szakra ujrafelvételizni amit 4 éve otthagytam?

Figyelt kérdés

4 éve otthagytam egy keleti nyelvszakot mert nem tudtam angolul, hogy megértsem a tankönyvet valamint mert elég fontos anyagi gondjaim támadtak. Most fontolgatom, hogy újra jelentkezem de nem tudom mennyire lenne ciki.


Volt évfolyam társak miatt leginkább.



2019. febr. 14. 17:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem abszolút nem ciki. Ha szeretnéd, jelentkezz és végezd el az egyetemet. :)

Mindenkinek vannak vannak problémái, a tied azzal járt, hogy akkor ott kellett hagynod az egyetemet. Szerintem egy értelmes ember nem fog emiatt cikizni vagy beszólni. Meg különben is, a te magánügyed, hogy miért alakult így.

2019. febr. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha négy éve otthagytad, akkor a többiek valószínűleg végeztek addigra szóval miattuk nem kell aggódnod. Plusz amúgy sem gáz egyáltalán.
2019. febr. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem gáz! Ne hagyd h mások esetleges véleménye meggátoljon abban, amit csinálni szeretnél. Később megbánnád!
2019. febr. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%

Szerintetek gáz ugyanabban a téli kabátban ugyanabba a könyvtárba tagságit csináltatni ahol 4 éve is csináltam, csak azóta lejárt?

Most komolyan, kb. ilyen szintű a kérdés.

Ha te mindenképpen el szeretnéd végezni a szakot, akkor tégy úgy. Az égvilágon senkit nem fog érdekelni rajtad kívül, hogy te megint ott fogsz tanulni. Szaktársaid már valószínűleg elvégezték, vagy már nem is emlékeznek rád, meg van nagyobb gondjuk is annál, hogy veled foglalkozzanak cikiség szempontjából.

2019. febr. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem egyáltalán nem az :) Én is így jártam anno, mint te. Annyi különbséggel, hogy én kimentem 3 évre külföldre dolgozni, mert kellett a zsé :P


Melyik egyetemre mész vissza :) ?

2019. febr. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!