Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Levelező képzést hogy lehet...

Levelező képzést hogy lehet így megoldani munka mellett?

Figyelt kérdés
A problémám az lenne, hogy a levelező képzés amit néztem, elvileg úgy van, hogy 3x 1 teljes hét az oktatás egy félévben. Viszont ennyi szabadságot szerintem kb senki nem tud munka mellett kivenni, maximum akkor ha olyan beosztásban dolgozik, hogy bejár szombaton és aztán azt kiveszi szabinak...de igazából nem is értem, hogy akik ezt összeállítják, azok miért nem veszik figyelembe, hogy a célcsoport pont az, aki dolgozik, tehát nem ér rá arra, hogy (egy naptári évben) akár 6 hét szabadságra menjen...

2019. febr. 15. 08:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha tanulni mész, a munkáltató köteles elengedni fizetés nélküli szabadságra.
2019. febr. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem csak akkor köteles, ha kötsz a munkáltatóval egy tanulmányi szerződést.

De fizetés nélküli szabira elmehetsz ilyen szerződés nélkül is.

2019. febr. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ha ott tartok, megpróbálom valahogy megoldani, csak ez elsőre nagy sokk volt, azt gondoltam, hogy majd szombatonként szépen bejárogatok és annyi...:(
2019. febr. 20. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!