Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha most vagyok végzős,2019....

Ha most vagyok végzős,2019. szeptemberében elmegyek egy felsőoktatási szakképzésre, ami 2 év, utána alapképzésre mennék, felvesznek?

Figyelt kérdés
2020-tól megváltoznak az egyetemekre való jelentkezés feltételei. Egy B2 nyelvvizsga és egy emelt érettségi kell majd. Nyelvvizsga van, emelt érettségi nincs. Így felvesznek felsőoktatási szakképzés után alapképzésre?

2019. febr. 15. 20:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem értem, a felsőoktatási szakképzés mnnyiben befolyásolja a dolgot. Ha azt írják elő, hogy az adott alapképzésre csak emelt érettségivel lehet bejutni, és neked olyan nem lesz, akkor nem fognak felvenni.
2019. febr. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha a feltételek között lesz egy emelt érettségi, és neked nincs, akkor értelemszerűen nem, nem fognak felvenni.
2019. febr. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!