Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Figyelemhiányos hiperaktivitás...

Figyelemhiányos hiperaktivitás-zavarral mennyire opció az ELTE proginfo vagy a BME/PPKT mérnökinfo szakjai?

Figyelt kérdés
A tanulmányi eredményeim jók (4, 5) és az érettségi feladatsorokkal sincs bajom, meg az emelt matek is jól megy, viszont az egyetem teljesen más. Amit itt emelten tanulunk 2 évig az ott egy félév. Szerintetek F90.0-van is át lehet menni a vizsgákon?

2019. febr. 16. 16:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Ezt a figyelemhiányos hiperaktivitás zavart jobban ki kéne fejtened, hogy konkrétan milyen hátrányod származik belőle. Mert ha nem tudsz leülni, megtanulni sok sok (100+) oldal szöveget, akkor bármilyen mérnök szak (és úgy általába véve az egyetem) elvégezése szinte lehetetlen. Középiskolában még érhető el jó eredmény, ha valaki okos, egyetemen már rengeteg szorgalom is kell hozzá.

Szerintem beszélj az orvosoddal, vagy ha nincs, akkor keress fel egyet, ő sokkal jobban meg tudná ítélni, mire vagy képes. Ráadásul ha jól tudom, ezt ki lehet nőni, szóval ha már nem okoz problémát, akkor nyugodtan vágj bele.

2019. febr. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!