Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi a véleményetek, tapasztalat...

Mi a véleményetek, tapasztalatok a Szent István Egyetemen induló Településmérnök MSc-ről?

Figyelt kérdés

Az ELTE-n fogok végezni hamarosan Földrajz BSc-n, terület- és településfejlesztő szakirányon. A fent említett képzést is nézegettem.

Esetleg van olyan, aki ezt elvégezte vagy folyamatban van? Az én földrajz szakomról van értelme átmenni oda? Mik a lehetőségek munkákat tekintve?



2019. febr. 17. 19:15
 1/3 anonim ***** válasza:
49%
Nekem ismerősöm járta végig. Jól hangzott.
2019. febr. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hello!

Esetleg azzal az ismerősöddel tudnék valahogy beszélni (írásban), aki a településmérnöki mesterképzést végezte el?

2019. febr. 18. 13:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Önkormányzatokhoz lehet vele bekerülni közszférás bértábla szerinti bombasztikus bérért. Vagy keresel olyan melót ami csak felsőfokú végzettséget vár el.
2019. febr. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!