Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek

A kérdés

2,5 hónap alatt fel lehet készülni 0-ról egy 65%-os emelt töri érettségire az új Száray-könyvekől?

Keress kérdéseket hasonló témákban: történelem, érettségi, felvételi, továbbtanulás, egyetem, főiskola

febr. 19. 21:08  Privát üzenet  

A válaszok

Igen.

2,5 hónap körülbelül 11 hét. Célozd be, hogy a legutóbbi 11 májusi emelt érettségit csináld meg, hetente egyet. Az esszéket írd meg és add oda a tanárodnak, ő szívesen ki fogja javítani. Ami nekem még sokat segített, az az volt, hogy amikor kockultam ebben az időszakban, még akkor is történelmi dokumentumfilmek mentek a háttérben, és esténként is történelmi filmeket néztem. Ne 65% legyen a célod, hanem minél több, mivel élesben lehet, hogy elhagy a szerencséd és nem jön be a papírforma. Fakultációra is járj, ha van.

Röviden: heti egy teljes emelt érettségi.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont febr. 19. 23:49 Privát üzenet

+ használj minél több forrást

https://www.youtube.com/channel/UC22ykWspI6yMHniyhbUovpw

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont febr. 20. 12:17 Privát üzenet

Szerintem is teljesíthető! Én tavaly kb. 2 hónap alatt készültem fel a középszintű törire (úgy hogy előtte semmi fogalmam nem volt a töriről) és 87% lett.

Tudom hogy az emelt meg a középszint között van különbség, de mindenesetre sok sikert!!

# 3/5Időpont febr. 23. 14:48 Privát üzenet
Simán. Persze hiába a 2,5 hónap, ha napi szinten nem szánsz rá eleget :)

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont febr. 24. 23:04 Privát üzenet

2,5 hónap intenzív tanulás elegendő, de a Száray könyvek nem teljesen.

Bizonyos témákat, amit előszeretettel kérdeznek nem fejt ki olyan mélységben.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont febr. 25. 10:18 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Fel lehet készülni 4 hónap alatt Fizika vagy kémia emelt érettségire?
4 hónap alatt ha az embernek nincs más dolga, fel lehet készülni emelt kémia és biosz érettségire közel a nulláról?
Emelt informatika érettségire 2 hónap alatt fel lehet készülni?
Emelt fizika érettségire 4 hónap alatt nulla tudással, húzós?
5 hónap alatt fel lehet készülni emelt szintű angol érettségire?
Matek Emelt szintű érettségire 10 hónap alatt fel lehet készülni, heti 5x2,5 óra tanulással, ha legalább 70%-ot szeretnék?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Tanulási lehetőségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!