Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » ELTE programtervező informatik...

ELTE programtervező informatikus, BME gazdaságinformatikus vagy Corvinus gazdaságinformatikus Msc?

Figyelt kérdés

Jelenleg Corvinuson tanulok gazdaságinformatikát, és nekem nagyon bejött. Jófejek a tanárok, jó a társaság, korrekt a megtanulni való anyag és gyakorlatias. Mindenképp szeretnék menni valami mesterre. Egyelőre ott tartok, hogy szoftverfejlesztő/webfejlesztő szeretnék lenni, de igazából a gazdasági vonal is érdekel. Elsődleges szempontok lennének azok, hogy gyakorlatias tudást adjon, ne szivassanak feleslegesen, valamint össze tudjam úgy rakni az órarendem, hogy tudjak mellette dolgozni.

Bármilyen tapasztalat, vélemény érdekel, de csak erről a három szakról.:)



2019. febr. 20. 10:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! Én BCE PSz-es vagyok, de majdnem ELTE programtervezőre mentem. Eltén a matek nagyon kemény (egyik ismerősöm ott végzett ezen a szakon). BME-re jár az egyik haverom, nekik a programozós tárgyaik brutálok. A BCE-n szerintem annyira nem viszik túlzásba a programozást, lehet, h picit le lennél maradva a másik egyetemeken.

Tudom, h nem tőlem vártad a kommenteket, de annyit még hozzá tennék, h sem az Eltén, sem a Bme-n nem szívatnak a tanárok, ezt csak azok mondják, akik kihullottak.

Vesztenivalód nincs, jelentkezz arra, amelyik szimpi, ha nem bírnád, akkor átjelentkezel máshová és elfogadtatod az addig elvégzett kreditjeidet.

Remélem segítettem valamennyit.

2019. máj. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!