Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jogi diploma mellé nemzetközi...

Jogi diploma mellé nemzetközi tanulmányok másoddiploma?

Figyelt kérdés
Nemrég végeztem és jelentkeztem mesterszakra, már a jogi tanulmányaim alatt is érdeklődtem a szak iránt és szerettem az ehhez kapcsolódó tárgyakat. Néztem tanrendet a nemzetközi tanulmányokról, vannak jók és az is jó, hogy lehet specializálódni. Ha a nemzetközi kapcsolatok terén akarok dolgozni, akkor jó kombó lehet a kettő együtt vagy felesleges időpocsékolás és majd jól kiröhögnek felvételikor, hogy minek jöttem én ide? :D Olyanok válaszát is várnám, akik MA-n tanulnak.

2019. febr. 20. 12:25
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsolódó a két képzés, így van benne ráció. Viszont az elhelyezkedésnél nem csak a papír számít, így attól, hogy lesz két jól hangzó képesítésed, nem feltétlenül kapsz rögtön jó állást.
2019. febr. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!