Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » NKE-nemzetközi igazgatás...

NKE-nemzetközi igazgatás levelező képzésben elvégezhető? Mennyi elfoglaltságot jelent?

Figyelt kérdés
Jelenleg már( nappali tagozaton) egyetemista vagyok, de érdekelne a nemzetközi igazgatás is, ezért szeretném tudni,(lehetőleg olyanoktól,akik odajárnak és levelezősök) hogy hetente mennyi időt vesz igénybe, mennyire nehezek a vizsgák, elvégezhető-e párhuzasoman egy másik szak mellett, vagy annyira nehéz,hogy nem érdemes belevágni,bármilyen info jól jön. Köszönöm a válaszokat!

2019. febr. 21. 10:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Azért merek ide írni, mert személyes ismerősöm van, aki pont Nemzetközi igazgatást tanul, és levelezőn.

Munka mellett csinálja, gyűlöli és nagyon nehéz felkészülnie, hogy konkrétan csak diákat kap, és kezdjen vele amit akar. A közigazgatási vizsgán sokan buknak, neki is sikerült kétszer.

Egyáltalán nem olyan a levelező mint a nappali. Persze ez emberfüggő ki hogy éli meg, én láttam a felkészülési helyzetét, már jóval hamarabb nekikezdett, de a közigazgatás rajta nagyon kifogott


De ez nem azt jelenti hogy ez mindenkire általános érvényű, sok sikert kívánok!

Most másodéves az ismerősöm.

2019. ápr. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!