Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan lehetek hivatalosan...

Hogyan lehetek hivatalosan magántanár?

Figyelt kérdés
Már egy éve foglalkozom gyerekek felkészítésével felmérésekre/feleletekre,érettségikre,vizsgákra.(tehát mindenre amihez tanulni kell)De csak itthon vagy egy kávázóban csináltam a vendégeimmel.Most szeretném hivatalosan is hogy többen járjanak mert nagyon meg vannak elégedve a tanítási módszzeremmel a hallottak alapján.Mi kell ahoz hogy hivatalosan magántanár legyek?(bocsi ha esetleg valamit félregépeltem)
2019. febr. 21. 19:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy "hivatalos"? Számlát tud adni? Legyél egyéni vállalkozó, ill. más lehetőségek is lehetnek, de ehhez nem árultál el eleget. Az otthoni óraadáshoz nem kell semmi, csak ne hazudj a hirdetésben (szóval ne hirdesd magad "tanár"-ként, ha nincs tanári diplomád, használj valami szinonimát (tréner, oktató, felkészítő...)
2019. febr. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hivatalosan tanári képzettséged kell legyen (vagy azzal ekvivalens) és számlaképes kell legyél, tehát valamilyen vállalkozást kell csinálnod (a legegyszerűbb talán az EV, ahogy előttem is írták). Viszont szerintem a magántanárhoz járók 99%-a nem kér számlát, úgyhogy nem tudom van-e értelme ennek.
2019. febr. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!