Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha több iskolát jelöltem meg...

Ha több iskolát jelöltem meg tovább tanulás céljából, de arra amit megjelöltem elsőnek felvesznek, akkor nem is lesz esèlyem esetleg arra menni amit utolsónak jelöltem?

Figyelt kérdés
Mert a tanárom azt mondta, hogy ha felvesznek az első helyre, akkor a többi iskola meg sem kapja a papíromat, szóval az első helyre kell majd mennem. Ez igaz? Ha igen, nem lehetne valahogy sorrendet cserélni esetleg? (Már elküldtük a papírkat.
2019. febr. 22. 12:36
 1/6 anonim válasza:
100%
Igaza van a tanárodnak.
2019. febr. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért ez a nagy változás biztos volt oka annak hogy utolsónak jelölted meg?
2019. febr. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Andizsuzsi ***** válasza:
Ez a lényege a sorrendnek. Hogy azt jelölöd meg elsőnek, ahova leginkább szeretnél menni, és azt utolsónak, ahova csak végső esetben. Március 21-22-én van lehetőség a sorrend módosítására.
2019. febr. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2019. febr. 22. 21:03
 5/6 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem kérdezni, hogy amikor lehet majd sorrendet változtatni, szakot nem lehet?
2019. febr. 23. 13:58
 6/6 Andizsuzsi ***** válasza:
De azt is lehet. De csak azok között, amiket először is megjelöltél. Új szakot felvenni vagy új iskolát megjelölni nem lehet.
2019. febr. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!