Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan lehet egyedül felkészül...

Hogyan lehet egyedül felkészülni emelt matek érettségire, ha nem jártam matek faktra és 2-es átlagom volt középiskolában?

Figyelt kérdés

2019. febr. 22. 16:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
74%
Magántanárral.
2019. febr. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
74%
2-es átlaggal nem biztos, hogy van értelme nekivágni.
2019. febr. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Első válaszoló, ezzel azt mondod nem lehet egyedül, tanári segítség nélkül felkészülni? Értem, hogy gyorsabban készülnék fel, de kifejtenéd miért csak tanárral lehet haladni?
2019. febr. 22. 16:43
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
(#1 vagyok) Ha eddig csak 2-es jött össze, az azt jelenti, hogy valahol nem értesz valamit. És azt magadtól nem is fogod, vagy talán igen, de ha meg hülyeség rögzül be nagyon pórul járhatsz. Inkább keress fel egy tanárt.
2019. febr. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
#1 köszi a visszajelzést, de arra gondoltam idén felhozom magam egyéb dolgokból és csak jövőre keresek tanárt
2019. febr. 22. 17:01
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

fel lehet készülni, de sok segitség kell hozzá.

Nem feltétlen muszáj magántanárral, de azért jó ha van. Füzetedbe, tankönyvedbe nézegess feladatokat, nézegesd át miket irtál le. És az utóbbi időkben lévő feladatokat oldd meg otthon, ha valami nem megy akkor nézd meg az interneten. Mert van olyan oldal, ahol megmutatja hogy hogyan kell pont azt a feladatot megoldani, ahol mondjuk elakadtál. De youtubon könnyebb, mert ott csak hallgatnod és figyelned kell illetve pont ugyanazokat utána csinálod. Meg kell értened, hogy mit próbál meg elmagyarázni. (ezt bármikor tudod használni) de most mondjuk egy érettségi feladatról beszélek, hogy egy-egy videóba megoldja neked, hogy mit kell csinálni. Hasonló tipus várható mindig, szóval csak figyelj oda, és ha még mindig nem megy akkor nézzegess tovább a neten az adott témakörben. Olyan sok helyen elmagyarázzák a 0ról.

Sok osztálytársam is 2es matekból, de csak azért mert lusták, az eszük meglenne hozzá

2019. febr. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Andizsuzsi ***** válasza:
82%
Azért nem tudsz tanár nélkül, mert hiányoznak az alapok. (Legalábbis a kettesből erre következtettek)
2019. febr. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

#6 középiskolás koromban sem vezettem füzetet, csak megjegyeztem ami érdekelt, (már amikor bejártam órára), a tankönyvem sincs már meg, de youtubera mindenképp felnézek akkor megint (az érettségi feladatsor megoldásokat már megtaláltam 1 hónapja csak nem tudom abba vágjak-e bele vagy inkább haladjak valamilyen tematika szerint)

Köszi szépen a választ

2019. febr. 22. 17:23
 9/18 A kérdező kommentje:
Ja ha bárkinek van még ötlete akkor jöhet, olyasmikre gondolok mint pl. a khan academy (csak az sajnos nem magyar), vagy konkrét youtube csatornákra (pl. Gyógy Balzsam). Köszönöm mindenkinek aki eddig válaszolt.
2019. febr. 22. 18:04
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez komoly? Mikor tanultál utoljára matekot?


Elhiszem, h megvan az eszed hozzá, de ha kettes voltál, az nekem azt jelenti, h nem nagyon figyeltek az órákon, úgyhogy tuti nagy homályos foltok vannak neked.


Én kérnek segítséget a helyedben.

2019. febr. 23. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!