Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az Állatorvosi Egyetemen...

Az Állatorvosi Egyetemen mennyi esélye van egy diszkalkuliásnak?

Figyelt kérdés

Most egy term.tud szakon vagyok, kutatói orientációval, vagyis sokat foglalkozunk statisztikával, de gondolom az állatorvosi azért elég más.

A kérdéssel kapcsolatban van esetleg tapasztalatotok?

Köszönöm előre is.



2019. febr. 22. 23:03
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szia, szerintem ne add fel.

Nekem diszlexiám és diszgráfiám van, sokáig angol nyelvből is fel voltam mentve ezek miatt, nyelvtanból is csak azért nem, mert nem kértem.

Ugyan nehéz, türelem és gyakorlás kell, de egy kis odafigyeléssel szinte miniden tünet megszüntethető.

Betűtévesztésem már alig van, lassan elérem azt a szintet, hogy egy alap angol nyelvvizsgát letudnék tenni, pedig nagyrészt itthon gyakorlok.

Neked is simán mehetnek a dolgok, csak kitartás kell hozzá. Még ha nehéznek és ijesztőnek is tűnik szerintem érdemes belevágnod.

2019. febr. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!