XX1918 kérdése:

Meg lehet oldani egyetem mellett a munkát tanárképzésen?

Figyelt kérdés

Tavaly szeptemberben kezdtem az egyetemet, és hát a családban eléggé nagy bajok vannak. Eddig a családban Anyám keresett többet, viszont amióta apámnak új munkahelye lett, így most ő lett a fő kenyérkereső. Lényeg a lényeg, hogy anyámat fűvel-fával megcsalja, és Anyám közölte, hogy azért nem hagyja ott, mert akkor nem tudná fizetni az egyetemi dolgaimat.


Utánaszámolgattam, kb havi 50 ezerbe kerülök, ebbe beleszámít az utazás, a lakhatás, kaja, + az egyéb kiadások (jegyzetek, könyvek, tollak, füzetek, stb).


Eléggé tömött órarendem van, így hétfőtől-csütörtökig bent vagyok szinte egész nap órán, így csütörtök délután - vasárnapig ráérnék.


Lehetséges ilyen időbeosztással valamilyen diákmunkát találni?



2019. febr. 23. 19:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Persze, vannak alkalmi munkák. Iratkozz be egy helyi diákszövetkezethez és máris válogathatsz.

Gyárakba (igaz)szalag mellé, promózni, leltárazni elég szabadon járhatsz. Egy nap/éjszaka alatt 8-10 ezret is megkereshetsz. Heti két nap munkával könnyen összeszedsz havi 50-60-at.

2019. febr. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
De persze más opciók is vannak, annyi hogy neked kell utánaolvasgatni. Több olyan hely van ahol fixen kell vállalni x órát, ebből hétköznap z-t, hétvégén q-t. Annyi, hogy ezek az órarended miatt valószínűleg kiesnek de akár szerencséd is lehet és találhatsz megfelelőt.
2019. febr. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!