Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha az államilag támogatott 12...

Ha az államilag támogatott 12 félév lejár, vissza kell fizetni, vagy átsorolnak önköltségesbe és nem alakul ki ilyen teher?

Figyelt kérdés

Nekem jövőre lejár a 12 félévem. Arra gondoltam, hogy ne legyen probléma, ha bármi történne, akkor átmegyek önköltségesbe.

Átmentem másik szakra, de ahhoz van köze, amit eddig csináltam, és most azon felvettem a tárgyakat, így lehetséges, hogy jövőre lenne diplomám.


Szeretném meg tudni, hogy pontosan most hogyan is működik ez.


Köszönöm a segítséget, válaszokat. :)



2019. febr. 24. 11:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Átsorolnak. Ha elvégzed nem kell kifizetni, csak az önköltséges féléveket. Ha nem végzed el, az állami féléveket is ki kell fizetni, vagy le kell dolgozni, az önköltségest viszont nem terhelik ki újra.
2019. febr. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!