Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A logisztikán belül a műszaki...

A logisztikán belül a műszaki vagy a közgazdasági képzési területtel lehet többet elérni?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni, hogy mérnök szakon belül tanuljam a logisztikát vagy közgázon belül.

2019. márc. 1. 19:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

Rossz a kérdés.

A valód kérdés az, hoyg te ki vagy, és mit szeretnél elérni az életben.

Szóval kezjed újra.

2019. márc. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Röviden az a kérdés, hogy logisztika / közgáz vagy mérnök vonal / ?
2019. márc. 1. 19:33
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát én a logisztikát választanám, vagy a mérnököt, de ez a te döntésed.
2019. márc. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen én is a ligisztikát választom. Viszont nem tudom hogy mi a különbség ha a közgázon belül vagy a mérnök szakon belül végzed el?
2019. márc. 2. 06:47
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, logisztikát tanulok közgáz suliban, szerintem mindegy.
2019. márc. 3. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Tehát nem hátrány ha nem műszaki belül végzed el?
2019. márc. 3. 11:40
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem aztán tök mindegy hogy hol végzed, nem a közgázt, vagy a műszerész tanulod hanem a logisztikát. Csak az adott suliban ez a két szak választható.
2019. márc. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hogy a ligisztikát fogom tanulni csak azt nem tudom, hogy az egyetemen a műszaki vagy a gazdasági karon kezdjem el.
2019. márc. 3. 20:00
 9/12 anonim ***** válasza:
Jaa, értem, jó kérdés szerintem közgázon lenne a legjobb.
2019. márc. 4. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
73%

Kérdező először is nézd meg a világ vezető logisztikai programjának (MIT Supply Chain Management) programját, mert a Szilicium-völgyben már ez megy. Most így hajnalban nem tudom, hogy jó linket küldök-e, de guglizz egy kicsit: [link]


Amint látod, a supply chain management nagyrészt matek, folyamatszervezés, és legfőképpen (a világ jobbik felén) machine learning, mesterséges intelligencia stb.


Ami a magyar oktatási rendszert illeti, kb. kőbaltával az űrkorszakban. :)) A tantervek nyomokban se emlékeztetnek a világ vezető egyetemeinek tantervére.


A BME tanterve, úgy látom, szokás szerint fel van duzzasztva felesleges "mérnöki" tárgyakkal, amelyektől jobb logisztikus nem leszel, viszont legalább a szaknyelvet tanulod egy kicsit: [link]


(Most komolyan, minek Hő- és áramlástan egy logisztika szakra?!)


Szerintem jobban jársz, ha a közgazdasági vonalon nyomulsz, de azért tolj mellé egy MIT Supply Chain Management MicroMasters programot az edX-en.

2019. márc. 23. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!