Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan lehet valaki betegszáll...

Bruszt Norbert kérdése:

Hogyan lehet valaki betegszállító (autós) Milyen végzettséghez kötött ez a szakma?

Figyelt kérdés
2019. márc. 4. 10:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Hivatásos sofőri kell hozzá, és ha jól tudom PÁV 2 alkalmassági. De ezt nem tudom biztosra. Jó 5-6 éve én utánajártam ennek mert úgy volt hogy a helyi kórház szívesen alkalmazna. Persze ott mondták hogy nem árt ha ápolói végzettséget is megszerzem persze ha komolyan akarom csinálni akkor ehhez hozzá segítenek, mert lehet alkalom arra hogy kórházon belül kell betegeket mozgatnom, illetve foglalkoznom velük amihez már követelmény az ápolói végzettség. Akkor ez volt, manapság már nem tudom mit változtattak ezen. Én nem tettem le a hivatásos sofőrit mert nem volt rá pénzem és akkor amilyen állást találtam az jobban kezdett érdekelni.
2019. márc. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!