Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Elektronikai technikus OKJ...

Elektronikai technikus OKJ képzés Budapesten?

Figyelt kérdés

Szerintetek hol a legérdemesebb elvégezni a képzést (felnőttképzés) Budapesten, ahol akár kezdő szintről is, rengeteg energia és időbefektetéssel, de tényleg meg lehet tanulni az anyagot?


Ezek az iskolák érdekelnének:

- Bolyai János Műszaki Szakgimnázium,

- Trefort Ágoston Szakgimnázium (itt az is érdekelne, hogy mennyire mennek rá a nyelvre),

- Újpesti Műszaki Szakgimnázium és Szakközépiskola (itt is érdekelne az, hogy mennyire adnak nyelvtudást)

- Wesselényi Miklós Műszaki Szakgimnázium és Szakközépiskola


Nagyon örülnék, ha olyanok válaszolnának, akik vagy akiknek valamilyen ismerőse ezeknek a helyeken valamelyikén végzett. :)


Előre is köszönöm a válaszokat!



2019. márc. 4. 14:47
 1/1 anonim válasza:

Bár nem mai a kérdés de talán még hasznos lehet...

Bolyait kerüld ha tudod


Umszki: erről sok évnyi személyes tapasztalatom van és el is végeztem...(a bolyaisok ide jönnek át) jó jó de sokkal többet is tudnának tanítani... Illetve rengeteg szakmai tanár ment el/ megy el szóval nem is tudom mi lesz így az elektró képzéssel... Bár szerintem ez minden műszaki iskolában probléma mert nem fizetik meg a tanarokat... Szóval összességében ha érdekel a szakma és van pénzed egyedül is bütykölni stb akkor jó lehet még talán... De arra ne szamíts, hogy megtanulod a szakmát az iskolában (egyébként maga a szakma szerintem baromi jó és érdekes, van benne újdonság)

2019. jún. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!