Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érdemes elvégezni óvodapedagóg...

Érdemes elvégezni óvodapedagógus vagy szociálpedagógia szakot?

Figyelt kérdés
Vagy több értelme lenne perfekt angol és német nyelvtudásra szert tenni? Antropológia diplomám van (tudom, mennyit ér), 38 éves vagyok és van már gyermekem.

2019. márc. 5. 23:02
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Ha óvónő szeretnél lenni, akkor érdemes elvégzni az óvodapedagógia szakot, mert anélkül nem dolgozhatsz. Hogy a szociálpedagógiát hol tudnál boldogulni, a fene tudja. Ha nem életed vágya, hogy óvónő legyél, akkor inkább egy jó szakmát javaslok. Az idegen nyelv pedig bármikor jól jöhet.
2019. márc. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%

A szociálpedagógia engem is érdekel. Neked mik a terveid vele?


Írj privátban ha gondolod :)

2019. márc. 6. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Gyerek mellett nem tudom mennyire tudnám az egyetemet csinálni. Nyilván egy jobban fizető szakmához (pl. közgazdász, jogász) nagyobb kedvem lenne, dehat ezelőtt 20 évvel kellett volna gondolkodni. A kiírásban szereplőkre azért gondoltam, mert kézelfoghatóak, nem úgy mint a bölcsész diplomám. És már nagyon unom a folyamatos álláskeresést...
2019. márc. 6. 14:35
 4/5 anonim válasza:
77%
Állást biztos könnyen fogsz találni szocpeddel. Annyian elhagyják a pályát (pl. kiégés, sikertelenség, alacsony fizetés, társadalmi közutálat, szakmai ellehetetlenülés stb. miatt), hogy kb. állandóan van üres státusz a nagyobb városok szolgálatainál...
2019. márc. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
77%
Én inkább a nyelvekre szavazok (előző vagyok, csak ez lemaradt:)))
2019. márc. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!