Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyire nehéz megcsinálni a...

Mennyire nehéz megcsinálni a társadalom ismeret emelet érettségit?

Figyelt kérdés
Nem tanultam ezt a tantárgyat soha de jövőre szeretnék belőle emleten érettségizni. Egy év alatt fel lehet rá készülni?

2019. márc. 6. 11:39
 1/5 anonim válasza:

Én idén eneltezek belőle..

Én sem tanultam,de a felkészüléssel sem állok még sehogy 😞

Majd júniusban többet tudok írni...

2019. márc. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Sziasztok!

Én tavaly csináltam, hát mit ne mondjak...nem akarok elkeserítő lenni, de nem volt egyszerű, bár a kisolgozott tételeket csak egy héttel érettségi előtt sikerült megvennem, szóval ezért is voltam nehéz helyzetben.

De meglehet csinálni! Csak tényleg felkészülést igényel és jó anyagból kell tanulni!

Bármi kérdésetek van írjatoknyugodtan!

2019. márc. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én idén csináltam..mivel egyáltalán nem tanultam előtte..így fél év alatt kellett 2 év anyagát bepótolni..az írásbelim 70%os lett és annyi energiát nem fektettem bele,mint lehetett volna..szoval nem lehetetlen..a szobelirol holnap tudok nyilatkozni
2019. jún. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Tételekbe,majd tudok segíteni
2019. jún. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én is ezen tárgyból gondolkozom érettségizni. Tudnátok segíteni, hogy miből készüljek, könyv, internet, hol tudom beszerezni. Bármi!? Köszönöm!
2019. nov. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!