Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A villamosmérnőki levelezőn...

A villamosmérnőki levelezőn mennyire nehéz?

Figyelt kérdés
Autószerelő végzettségem van és érdekel ez elektromos autoval való munka és a villamosmérnökit néztem ki mennyire lehet nehéz?
2019. márc. 8. 22:49
 1/7 anonim ***** válasza:
20%

Mérnöki szakokat levelezőn csak kamu egyetemek indítanak. Ez teljes embert kíván. Nem leszel villamosmérnök, mert hétvégente eljársz bohóckodni.

Off: Ilyen helyesírással én nem alkalmaználak, hiába lenne villamosmérnöki diplomád.

2019. márc. 9. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
obudai egyetem meg miskolci egyetem kamu?
2019. márc. 9. 08:11
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az Óbudai nem, de a levelezőn megszerzett tudás jóval kevesebb lehet egy nappalisénál. Miskolcon elég link alakok fordulnak meg, nem a legjobb hely.
2019. márc. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%
Ne zavarjon amit mondanak. Ess neki és csináld meg. Habár nem lesz egyszerű. Ha pl: gépjárművek területén lesz majd munkád, akkor simán lehet, hogy előrébb leszel a szakterülethez kapcsolódó tapasztalatod miatt mint egy nappalin végzett
2019. márc. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
Menj neki, nem nehéz. A gyakorlatot úgy sem ott fogod megtanulni, viccnek is rosszak a mai gyakornoki helyek. Az elméleted pedig csak be kell vágni, ha tudsz angolul temérdek segédanyagot találsz, interaktív és videó anyagokat.
2019. márc. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Estádio de Felchút ***** válasza:
Hát a tapasztalat pont azt mutatja, hogy a jó villamosmérnököt nem az iskolapadban képzik. Ott az alapokat kapod meg. Jó mérnök a Boschnál, Siemensnél, Ericssonnál, stb. leszel.
2019. márc. 10. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
boschnal vagyok technikus:)
2019. márc. 10. 08:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!