Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egy levelező szakon elvégzett...

Egy levelező szakon elvégzett egyetem mennyit ér egy önéletrajzban?

Figyelt kérdés
2019. márc. 9. 22:16
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Számít? Én is levelezőn vagyok, de ezt még nem hallottam, hogy megkülönböztetik. Elvileg ugyan azt tanulják a nappalisok is, nem? Csak tömbösítve vannak az órák.
2019. márc. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A kutyát nem érdekli, ha már van tapasztalatod. Sőt, nekem könnyebb volt a dolgom, mert villamosmérnöknek tanultam, és a szakmában dolgoztam, így már meg is szereztem a tapasztalatot. Néha rákérdeznek az átlagra, de akkor azzal szoktam elütni (tényleg így volt), hogy meló mellett hobbiból megcsináltam, de csak 2-3-asra futotta, főleg amikor éjszakásból mentem vizsgázni.


Ez manapság még néha pozitívumként is jön le, mert a legtöbb aki jön az egyetemről, csak főnök akar lenni, dolgozni nem akar. Persze van olyan is, amikor belekötnek interjún az átlagba, de én úgy vettem észre, hogy ezt akkor teszik, ha nem vagy szimpatikus, és kell valamit mondani.


De mint írtam, az átlagom ad támadási felületet, de abba hogy levelező, még sosem kötöttek bele.

2019. márc. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként ezt azok szokták mondani, akik még egyetm környékén sem jártak, és le akarnak húzni, vagy olyan aki nappalis, és fingja nincs, milyen a levelező, de azért ő okosabb akar lenni.
2019. márc. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy, a lényeg, hogy legyen tapasztalatod a szakmában.
2019. márc. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Estádio de Felchút ***** válasza:
84%
A tagozatot nem szoktuk beleírni a CV-be.
2019. márc. 10. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
22%
Attól függ. Műszaki képzéseknél igenis számít. Nem tudom nálatok hogy van, de nálunk sokkal elnézőbbek a levelezősökkel szemben. Laboron nincs beugró, a jegyzőkönyveket se nézik annyira, illetve egy csomó fontos tárgy butítva van.
2019. márc. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6 Te levelezős vagy, vagy nappalis? Ez nem derült ki számomra. A másik, hogy már van álláskeresési tapasztalatod is, vagy még folyamatban van a diploma?
2019. márc. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!