Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egyetemi tanulmányok szünetelt...

Egyetemi tanulmányok szüneteltetése felsőoktatási szakképzés miatt?

Figyelt kérdés
Sziasztok, lehet, hogy furcsa, de hátha valaki járt már így, vagy tud mondani valami hasznosat. A lényeg az, hogy most egy gazdaságtudományi szakon tanulok egyetemen, és van egy másik, szintén gazdaságtudományi szak, amit szeretnék elvégezni. Jelenleg elsős vagyok, és nem 100% hogy a mostani szakom tetszik. A kérdésem az lenne, hogy egyetemi szakról érdemes lenne-e átjelentkezni felsőoktatási szakképzésre, és ha igen, annak elvégzése után folytathatom-e az egyetemet ott, ahol abbahagytam. Tehát a kérdés arra irányul, hogy ha átjelentkezem, és viszem a kreditjeimet is, hogy lerövidítsem a szakképzést, akkor utána elölről kell-e kezdenem az egyetemet, vagy hogyan működik ez a dolog? Kicsit zavaros tudom, de még bennem sem alakult ki teljesen. Esetleg tanácsokat is szívesen veszek. Köszönöm.

2019. márc. 10. 22:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Tantárgyaidat eltudod fogadtatni a FOSZK képzésen is, ergo letudod rövidíteni. S ha netalán újra az alapszakot kell folytatni, azt is letudod rövidíteni azzal, amit már megcsináltál.
2019. márc. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ
2019. márc. 10. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!