Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van olyan, hogy cukrász szak...

Van olyan, hogy cukrász szak egyetemen?

Figyelt kérdés

Megnéztem a felvin és nincs ilyen szak...

Fura is lenne.

Mégcsak FOSZK sincs.


Viszont még régebben egy youtube videó alatt egy csomó kommentet olvastam random emberektől, hogy egyetemre mennek cukrásznak tanulni és ebben biztos vagyok...

Nagyon nem vágom, hogy hogyan érthették.


Valaki még konkrét intézményt is írt, csak már nem találom a videót.


2019. márc. 12. 10:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Magyarországon nincs ilyen. A cukrász szakma megszerzéséhez még érettségi sem kell.
2019. márc. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ezzel tisztában vagyok, de akkor mi lehetett az a jelenség?

Még intézmény nevet is írtak, ami magyar volt csak nem emlékszem...

Amúgy nincs közöm nagyon a témához, csak nem nyugszom ettől a dologtól, mert neko nincs magyarázat.

2019. márc. 12. 10:33
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Ez még hagyján. De képzeld! Utcaseprö szak sincs egyetemen. Ez azért már RANDOM!! felháborito!
2019. márc. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Azért az utcaseprés és a cukrászság szerintem nem egy kategória...


Ha a random szó jelentését pedig nem ismered, akkor ne használd.


Nem lehet amúgy, hogy turizmus és vendéglátásban van valahol valami ilyen jellegű specializáció, vagy ilyesmi?

2019. márc. 12. 10:41
 5/7 anonim ***** válasza:

Random :)


Valóban bedobtál egy random másik munkát... (csak épp nem szakmát. Ez a lényeges különbség. )


Én se tudok ilyenről. Valószínű ez OKJ-s képzés lesz.

2019. márc. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
* ez "skandallum" akart amúgy lenni?
2019. márc. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vannak hallgatók, akik az általuk gagyinak tartott szakra járókat nevezik "cukrászhallgatóknak". Ez csak egy tréfa, igaziból nincs ilyen.
2019. márc. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!