Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik villamosmérnöki szakirá...

Melyik villamosmérnöki szakirány a legkeresettebb az Óbudai Egyetemen? Ha fel kellene állítani egy rangsort, az hogy nézne ki?

Figyelt kérdés
Automatizálás, Infokommunikációs technológiák, Műszer-Automatika, Villamosenergetika, Mikroelektronika és technológia

2019. márc. 14. 05:33
 1/8 anonim válasza:
Ez egy jó kérdés. Hallgatók szempontjából talán a HiPi és a Műszer, legalábbis én ezt vettem észre a Tavaszmezőben.
2019. márc. 14. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csak pte-rol tudok nyilatkozni, itt az automatizalas, es talan halozati szakirany.
2019. márc. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Elhelyezkedés szempontjából?
2019. márc. 14. 22:46
 4/8 anonim ***** válasza:

Elhelyezkedés szempontjából talán az energetikai szakirány.

Hogy hol tudsz jobb fizuval elkezdeni dolgozni, az már más tészta. Úgy talán autó-műszer-energetika trió.

2019. ápr. 2. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
De a keresettség az energetikában átmeneti. Lehet, hogy három év múlva gyökeresen megváltozik a helyzet. Lehet, hogy már jövőre.
2019. ápr. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Energetika elegge tag fogalom, es amugy is elegge terjedo terulet
2019. ápr. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Úgy érted még többet lehet vele keresni?
2019. ápr. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát a keresettség és a kereset az nem ugyanaz.

Úgy érti, hogy egyre több energetikást fognak keresni.

Én meg ellenkezőleg értem.

2019. ápr. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!