Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kecskeméti Katona vagy Refi?...

Balna kérdése:

Kecskeméti Katona vagy Refi? Szerintetek melyik legyen?

Figyelt kérdés
A refibe nagy valószínűséggel felvesznek, mert elég jó helyen állok az ideiglenesbe. De a Katonába se állok rosszul 3 hely csúszással bent vagyok. Szerintetek a Katonába mennyire járnak beképzelt emberek és milyen ott az igazgató és a Tanári kar?

#katona #Kecskeméti Katona József Gimnázium #kecskemétu református gimnázium. Ideiglenes felvételi
2019. márc. 14. 11:28
 1/6 anonim ***** válasza:
41%
A refiben félrevannak csúszva a dolgok, a Katonába mivel az újgazdagok járnak így sok a beképzelt, mást nem jelöltél meg?
2019. márc. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát még a bolyait, a piárt és a tiszakécskei mórát
2019. márc. 14. 11:43
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja amúgy nem tiszakécskei hanem kiskunfélegyházu. És ha szabad kérdeznem te hova jársz/jártál?
2019. márc. 14. 11:49
 4/6 A kérdező kommentje:
Aki tud információkat az légyszíves írja le💪😅
2019. márc. 14. 13:24
 5/6 anonim ***** válasza:
96%

Én tavaly ballagtam a Katonából, és imádtam. Csak ajánlani tudom. Vegyük sorra.

Újgazdagok. Nem hiszem, hogy ez így korrekt lenne. Van/volt 1-2 gyökér aki mást nem tud felmutatni, csak a családja pénzét, de azokat a tapasztalataim szerint csak kihasználják.

Nem gondolnám hogy beképzeltek lennénk. Nagyon értelmes, és normális barátokat szereztem a katonában, az osztályközösség is tök jó volt, nem voltak ilyen problémák.

Az igazgató, az valami halál laza. Imádtam. Nagyon jó fej, nagyon bírtam.

A tanárok... tapasztalataim alapján 95%-uk zseniális. Őket is imádtam. Tanulni kell, ez tény, de megéri. Van néhány idióta tanár, őket érdemes “túlélni”, de alapvetően mindegyikükkel meg lehet beszelni, ha valami probléma van, egyáltalán nem elutasítóak ha normálisan szeretnél valamit problémát megbeszélni velük.

Csak ajánlani tudom. Ha van esetleg meg kérdésed a Katonáról, írj nyugodtan.

2019. márc. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
En nem voltam Katonás de érettségiztem emelten ott oda osztottak be. Nagyon jó fej tanárok voltak ott. Kedvesek rendesek csodálkoztam is hogy ennyire rugalmasak. 1 alkalommal voltam ott de csak ajánlani tudom. Egyiknek sem volt szándéka lehúzni a feleleteket segítettek egész végig.
2019. ápr. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!