Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » METU Turizmus szak vélemény?

METU Turizmus szak vélemény?

Figyelt kérdés

2019. márc. 20. 22:50
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
50%
A METU eleve egy blöff, a turizmus szak meg büfé-ruhatár szak, azaz: semmi értelme. Sima érettségivel is többre mész.
2019. márc. 21. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Metu blöff? Lol tipikus megmondóember hülyegyerek. Bme gtk-n csinálom a mestert, és kb fele annyira vagyok leterhelve, mint a metun.
2019. ápr. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
50%
Büfé.
2019. ápr. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
67%
Ezért előszedted a másik regisztrációd? 😂😂😂
2019. ápr. 2. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
50%

Igen, perszeeee. Hisz nekem veled ellentétben, ez az egyetlen örömöm az életemben. 😂😂😂😂😂😂


Gyik, én így szeretlek!

2019. ápr. 2. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
50%
A BME GTK is egy szánalom, főleg amióta az értelmes tanárok átköltöztek az ELTE-re. Ugye nem ezt akarjuk benchmarknak beállítani?
2019. ápr. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Te miről beszélsz, nem én írogatok 2 regisztrációval a kérdés alá. Persze tudjuk, a bge a legjobb amit lassan 6 éve csinálsz.
2019. ápr. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
50%
Nem írogatok két regisztrációval. És a tényekről beszélek. Valakivel összekeversz.
2019. ápr. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Persze, egy 2 hetes kérdésre válaszoltam, és fél órára rá jött a válasz. Gondolom a listád elejére ugrott.

Egyébként én még az Andor György féle tanári karnál kezdtem, és a kifutó évfolyamokat még tanítják.


Pár dolog, nem a metu védelmére, szimplán tényeket közlök, ahogy te mondod:

4-5-nél tovább nincsenek bent a levelezősök, és csak szombaton mennek, Metun (bár nem levelezős voltam) sokszor péntek délutántól estig voltak, plusz szombaton reggeltől este 8-ig.

Metun volt gyakorlati óra, amin volt jelenléti ív, beugró, kötelező félévközi zh/beadandó, géptermi órák gyakorlati jeggyel

BME-GTK ezt írd és mondd

NINCS SEMMI!

Lemennek a kis előadások, amikre bőven fel lehet készülni a moodle tananyagokból.

Olyan bukási arányokat közel sem látok, pedig nem sokkal jobb a hallgatói alapanyag, főleg MSc-n, ahol mindenféle egyetem mindenféle szakáról jönnek, még például igazgatásszervezők vagy bölcsészek is gazdasági szakokra.

2019. ápr. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Így van, ahogy mondod: a listám elejére ugrott, mert az első válasz rögtön az enyém volt.


Ismerek METU-s tanárokat. Nyilván a leggyengébb diákanyag megy oda, akiket a BCE, ELTE, BGE, BME sem vett fel. Sajnos a diákanyag sok mindent meghatároz. Ugyanígy van a tanári karral is. Nyilván nem a csúcs oktatók mennek oda tanítani. Na de ezt túlmagyaráztuk. Mindenki menjen oda, ahova tud.

2019. ápr. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!