Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A Babeș–Bolyai Tudományegyetem...

A Babeș–Bolyai Tudományegyetemen elfogadják az újraérettségizett bizonyítványt, oklevelet?

Figyelt kérdés
Rossz lett az érettségim még régen. Most viszont szeretnék továbbtanulni pszichológia szakon távoktatási formában. Mivel Magyarországon nem indul, ezért jött fel a Babeș–Bolyai Tudományegyetem.

2019. márc. 20. 23:47
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Én most végzem ott az első évet és azt javasolom gondold meg 15x... mai eszemmel már nem mennék a Babesre. Agyament tanárok, irreális elvárások és követelmények. Az április május tele volt beadandókkal, amihez nem adnak semmi segítséget, úgy kell a kutatásokat kapirgálni, merthát 2012 után a legtöbb fizetős, de ők olyat kérnek... na ez most pipa, de már el van mindenki fáradva és alig maradt két hét a hatalmas mennyiségű tananyagot megtanulni a vizsgákra. Odamenni és ott lenni Kolozsváron egy vagyon. Meg idegrendeszeri tortúra. Jah és nem is biztos minden vizsga sikerül, szeretnek elvagdosni írtó nagy arroganciával, hogyhát ne sírjál, ha nem vagy képes tanulni. A tananyag elmaradott xar, halom elméletet kell bemagolni, nincs semmi gyakorlati képzés, az egész távoktatás a szakma perifériáján... ha jó eszed van, akkor esélyesen megugrod a vizsgákat, de nem itt leszel jó szakember.

Átvenni egy magyar egyetem sem vesz majd át...

Én ma már inkább emelt.szintűznék és károli vagy pécs vagy szeged... sőt, még lehet az is lesz.

2019. jún. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!