Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » BGE Gazdaságinformatikus...

BGE Gazdaságinformatikus BSc-ről OE Alkalmazott matematikus MSc-re?

Figyelt kérdés
Egyáltalán lehetséges-e szerintetek? 45 kreditem van matematika/statisztika és hasonló területekről. Ha lehetséges, akkor pedig mennyire van értelme? Viszonylag sok matekot tanultam már, de szeretném elmélyíteni a tudásomat. Nem szenvednék meg nagyon a megfelelő alapismeretek hiányában?
2019. márc. 22. 14:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Már az első héten kihullanál, kreditektől függetlenül.
2019. márc. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
1.:Olyan válaszokat várok, akik értenek is a témához valamilyen szinten, trollkodásra nem vagyok kíváncsi.
2019. márc. 22. 15:23
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
Nem trollkodtam, komolyan mondtam. Amit a gazdinfón tanultál, semmilyen szinten nem mérhető ahhoz, amit a matekosok az alapképzésben tanultak (és így hiányzik az alapképzésed az MSc-hez is).
2019. márc. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ha komolyan mondtad akkor meg semmi közöd nincs a témához, ezért nem értem miért próbálsz olyan kérdésre válaszolni, amire nem tudod a választ. Egyrészt ha valaha jártál volna egyetemen tudnád, hogy az egész nem úgy működik, hogy 1 hét után kihullhat az ember. Másrészt ajánlom böngészgesd a bemeneteli követelményeket és az adott intézmény honlapját, mielőtt hülyeséget írsz.
2019. márc. 22. 15:31
 5/11 Estádio de Felchút ***** válasza:
100%

Bejuthatsz, ha lefolytatod a kreditelismerési eljárást és megvannak a bemenethez szükséges minimum kreditjeid.

Viszont a hiányzó alapszakos krediteket - a mesterszakos kreditekkel párhuzamosan! - az első év végéig meg kell szerezned (kreditpótló vizsgák).

Értelme van, szenvedni pedig nagyon fogsz, elképzelhető, hogy 6 félév alatt végzed el a sok pótlás és hiányosság miatt.

2019. márc. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem írnak hülyeséget az előzők. Még ha valami csoda folytán fel is vennének, akkor is kizárt, hogy 4 félév alatt, csont nélkül el tudd végezni. Mi az a 45 kredit a 180-hoz képest? Az egynegyede. Tanultál már differenciáltopológiát, sztochasztikát, mátrixalgebrát, funkcionálanalízist? És még lehetne sorolni.
2019. márc. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%

Látom Kérdező, arcmérettel nincs gondod... xD


Elvégeztél egy sz.ros gazdinfót – messze a legkönnyebb informatikai és egyben messze a legkönnyebb közgazdasági szakot, kb. mindenből tanulgattál kicsikét, de még csak informatikus se lett belőled, nemhogy matematikus –, de arrogánsan leosztod, aki normálisan elmondja, hogy mennyi esélyed van (semennyi).


Mindenestre sok sikert.

2019. márc. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

6-os: Egy pillanatra nem kételkedtem benne, hogy nehéz lesz, tisztában vagyok vele, hogy hatalmas hátránnyal indulok. Nem ezt szerettem volna vitatni, csak pár hülyeséget, amit az 53%-os Balázskánk írt.


7-es: Ha nem egy buta kis troll lennél akkor láthatnád, hogy semmi problémám nincs azzal, aki normálisan megmondja, hogy nehéz dolgom lesz. Azt viszont nagyon nem szeretem, amikor valaki egy olyan témába szól bele, amihez nem csak nem ért, de még egyetem környékén se járt életében hiányos kompetenciái végett.


Amúgy ezt a szánalmas vergődést végképp nem értem. Van egy informatikus diplomám és fejlesztőként dolgozom egy multinál. Szerintem akkor esélyes, hogy informatikus lettem. Mi lenne, ha személyeskedés helyett a tévedéseidre reagálnál?


És a gazdaságinformatikus nem közgazdasági szak.:)

2019. márc. 22. 17:37
 9/11 anonim ***** válasza:
64%
Itt egyedül te vagy, aki személyeskedik. Én normálisan írtam (1. 3.), ahogyan azt a többiek is megerősítették. A véleményemet továbbra is fenntartom.
2019. márc. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
9: Nem vitattam, hogy normális válasz lett volna az első 2, de attól még nyilvánvaló hülyeség. És senki nem erősített meg, valamit nagyon félreértesz.
2019. márc. 23. 09:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!