Mentőápoló okj képzés?

Figyelt kérdés

Ha elvegzem ezt a képzést, milyen eséllyel kapok vele Budapesten állást? Mert neten 1 allashirdetest sem találtam. Mentős szeretnék lenni de nem szeretnék egyetemre járni,az önkéntes programjuk feltételei pedig nem jók nekem

Tehát érdemes ezt a képzést elvegezni, mennyi az esélye, hogy munkát találok vele?



2019. márc. 22. 22:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan fogsz, az eü minden területén nagy hiány van. Viszont a fizetésed is nevetségesen alacsony lesz, pláne diploma nélkül, ezt sajnos nem árt számításba venni.
2019. márc. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
EÜ szinte minden területén találsz munkát, még vidéken is nem csak Pesten. Persze azt kalkuláld bele, hogy a beled is kidolgozhatod de mégsem fizetnek meg rendesen.
2019. márc. 23. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

A fizetés nem zavar, részmunkaidőben szeretnék mentőzni a másik munkahelyem mellett

És ha ilyen nagy a hiány akkor hol lehet érdeklődni a betölthető állások iránt? Hol hirdetik meg őket?

2019. márc. 23. 07:11
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Aki mentősnek megy az nem a pénzért csinálja és ez így van jól. Én is szívesen mennék, de okjval nem. Inkább mentőorvoskent. De az orvosit ebbe az életben már nem csinálom meg. :)
2019. márc. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Fideszes hozzáállás, hogy a mentősök azért menjenek dolgozni, mert ez a hivatásuk, és hogy a fizetés a béka segge alatt van, de ez így van jól...

Gratulálok. Pont ezért kéne magasabb fizetést kapniuk, mert ilyen munkát végeznek. Bár ez csak az én véleményem.

2019. márc. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem fideszes vagyok úgyhogy ezt benézted barátom. Nem azt mondtam, hogy. Inkább az a fideszes hozzáállás szerintem, hogy nem vagy képes értelmezni azt amit mondtam. Nem azt mondtam, hogy ne kapjanak pénzt, hanem azt, hogy ez egy olyan hivatás amelyet az ember nem a pénzért csinál, hanem azért, hogy segítsen másokon és ételeket mentsen. Ahogy egy orvos is. Aki orvosnak megy az sem a pénzért teszi azt, ahogy a tüzoltó sem. Aki a pénzért akarná ezt csinálni az inkább ne is menjen. Ezek a szakmák nem a pénzről szólnak. De természetesen egyet értek, hogy nagyobb fizetések kellenek, de minden ágban. Nem is csak itt. Aki a gyárban melózik napi 12 órákat az is kapjon többet, ahogyan egy tüzoltó is vagy akár jelen esetben a mentős. Jó lenne ha elérnék az olyan béreket amik az unión belül vannak. Mindenki boldogabb lenne.
2019. márc. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Pesten pont mentőápoló hiány van! Vidékről pótólják a gépkocsivezetőket és az ápolókat. Viszont ezek nem diplomás állások. Pont ezért is van hiány, a fizetés sz@r. Tehát üres helyet nem lesz nehéz találnod, menj be a bázis állomásra, ott tuti fognak segíteni. Azt viszont nem tudom, hogy fél állásban is tudnak-e majd alkalmazni.
2019. márc. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
budapesten omsz mentőápolókat vesz fel folyamatosan, de képesítés nélkül is ha vállalod hogy elkezded a sulit, fizu nem sok nettó 160-230k. VISZONT rengeteg a paraszolvencia, az omsz több betegszállító cégnek is leadja a sima betegszállításokat pl intézmények között, vagy betegszállítás otthonából a kórházba vizsgálat miatt stb és kerülettő függően ezek a betegek csúsztatnak a zsebbe bőven... van hogy napi 20-40 ezer is megvan a fizu mellett, meg lehet belőle élni.
2019. márc. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Na 8-as, ezt szépen leírtad! Nagy marhaság! 20 ezer naponta? Ha ez igaz lenne nem lenne gépkocsivezető és mentőápoló hiány, nem kellene vidékről feljarni helyettesíteni, nem hagynák el annyian a pályát! Iszonyatosan nagyon benézted ezt!
2019. márc. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Azt gondolsz amit akarsz, orvoshiány is van allitolag a fizu miatt, megis a környezetemben levő orvosok akik állami korhazban dolgoznak audi avantal, 2018as ford focussal meg S mercivel jarnak, valamint évszakonkent jarnak külföldre nyaralni, meghogy a penz miatt nincs orvos, ez nem igaz egszeruen.
2019. márc. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!