Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A Bajzába miért ilyenek a diákok?

A Bajzába miért ilyenek a diákok?

Figyelt kérdés

Voltam nyílt napon és a diákok(főleg lányok) elég sznobok,beképzeltek és nem annyira jó a közösség.

Lehet hogy majd oda járok általánosra.

Mindenben megfelel(igaz kicsit messze van)de ez az egy nem hagy nyugodni.

A széchenyibe is voltam de ott a tanárok rossz benyomást keltettek,a diákok viszont normálisak voltak(többnyire).

A bajzát jelöltem elsőnek.

Segítseteeek!



2019. márc. 27. 19:19
 1/2 anonim ***** válasza:
84%
Külsősként nem lehet így megítélni egy suli diákjait..
2019. ápr. 2. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

mert Hatvan legjobb gimnáziuma, és el vannak szállva maguktól (közben meg nincs mire, mert a diákoknak igen csekély része képzi a zseni réteget). Igazából tényleg jellemző egy bizonyos sznob hangulat rá, de sok normális és jófej diákot is ismerek onnan. Szerintem nem lesz semmi bajod, csak találd meg a társaságodat. :) a társasága nyomasztó, de jó tanári kara van.

Széchenyi meg egyenesen borzalmas, megy le a színvonal évről-évre (diákok ÉS tanárok tekintetében).


Remélem a Bajzába vettek fel, ne menj a szikszibe semmiképp se

2019. jún. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!