Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » BSc végzettségem van hogyan...

Reitie kérdése:

BSc végzettségem van hogyan tudnék egyetemi (régi MSc) végzettséget szerezni ha már nincs MSc képzés?

Figyelt kérdés

2019. márc. 27. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
De van msc, megnézed mi az ami akarsz lenni és a felvi.hu felvételi időszakban jelentkezel. Honnan vetted nincs msc?
2019. márc. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonymousreview60 ***** válasza:
34%
Régebben volt az osztatlan 5-éves egyetem. Az a mai MSc-nek felel meg. Fogod a BSc-det, megnézed mire lehet vele - és esetleg különbözeti vizsgával - jelentkezni. Jelentkezel, tanulsz, vizsgázol, és kész.
2019. márc. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hallottam, hogy megszüntették volna a mesterképzéseket, vagy hogy ezt terveznék. A felvi.hu oldalon találsz általános tájékoztatást az egyetemre történő jelentkezésről.
2019. márc. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet azt a szakot ami érdekelné szüntették meg.
2019. márc. 28. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyrészt van MSc képzés, másrészt a BSc ugyanolyan egyetemi végzettség, mint az MSc. Valamit nagyon félreértesz.
2019. márc. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!