Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha 25 évesen újra szeretnék...

Ha 25 évesen újra szeretnék érettségizni egy tantárgyból, pontosabban emelt szintű érettségit szeretnék belőle tenni, arra van lehetőségem?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor hogy működik? Kinél kell kérvényeznem?

2019. ápr. 4. 04:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Az oktatás.hu-n megtalálsz minden információt erről, az Oktatási Hivatal fog beosztani egy gimnáziumba.
2019. ápr. 4. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Banna97 ***** válasza:

Nem feltetlenul kell az Oktatasi Hivatalhoz fordulnod a kervenyert. En is utolag emelteztem, az Oktatasi Hivatal oldara csak azert mentem fel,hogy megnezzem melyik iskola szervez az adott tantargybol emelt erettsegit,majd bementem az intezmenybe es jelentkeztem ra. Ott minden ezzel kapcsolatos papirmunkat elinteztek,mint pl a jelentkezesi lapot,lemasoltak a szemelyes irataimat stb.

Arra szamitani kell,hogy ez penzbe kerul 25-30ezer Ft kozott mozog ha jol emlekszem

2019. ápr. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az OH továbbra sem oszt be senkit sehova, ezt a kormányhivatalok végzik.


Legközelebb októberben van lehetőséged érettségizni, a tavaszira már nem lehet jelentkezni. Az oktatas.hu oldalon a köznevelés/érettségi menüpontban van minden tudnivaló.

2019. ápr. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2019. ápr. 4. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!