Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Munkák, rendészet/katonaság?

Munkák, rendészet/katonaság?

Figyelt kérdés
Sziasztok!, 17 éves lány vagyok. Sajnos még nem tudom hogy érettségi után merre tovább, de nagyon vonz, és érdekel ez a két terület. Sajnos sima gimibe járok, nem pedig rendeszetibe vagy ilyesmi. Szóval esetleg érettségi után hogyan tovább? Mármint elvegezhetek egy rendészeti szakgimit, érettségi után? És ha igen mit kezdek vele utána? Milyen munkakörben helyezkedtek el? Gondoltam hogy elvegzem a szakgimit, de gondoltam okjs közrendire vagy tiszthelyettesre is, még a határvadász is illetve a KR is megfordult a fejemben. De mindenhol mást, és máshogy olvasók ezekről, úgyhogy aki esetleg ezekben dolgozik, vagy tervez elhelyezkedni, és felvilalgosultabb mint én , megköszönném ha valahogy osszefoglalná nekem a dolgokat :D illetve hogy miket tudnék elvégezni még ilyen körben? Köszönöm szépen aki értelmes választ tud majd adni😊

2019. ápr. 4. 19:14
 1/2 anonim válasza:
A honvédségnél van okj-s képzés. Ez érettségi utáni és szakmát ad.
2019. ápr. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm eddig :) és elnézést, csak véletlenül rossz kategóriára mentem, és már nem tudom módosítani, de azért remélem így is érkeznek még válaszok :)
2019. ápr. 4. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!