Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nappali-levelező pro contra?

Nappali-levelező pro contra?

Figyelt kérdés

Leginkább személyes "élmények" érdekelnének olyantól akinek van tapasztalata mindkettőben, de természetesen szívesen fogadom bárki gondolatait.

Egy félévet jártam nappalira, most passzívon vagyok, szeptembertől megyek vissza, de másik suliba. (A szak ugyanaz)

Valamiért nem éreztem jól magam, se az új városban, se az egyetemen, nem találtam a helyem, a társaságom és teljesen elmagányosodtam, ami kihatott a tanulási attitűdömre is. Besokaltam és úgy döntöttem váltok. Azóta nagyrészt helyreállt minden, de még mindig nem tudom újra merjem-e próbálni a nappalit, vagy inkább menjek levelezőre.



2019. ápr. 7. 14:23
 1/1 anonim ***** válasza:

2 év nappali, félbehagytam, majd utána pár év után levelezőre járok más szakra már 2 éve, mindkettő mérnöki. A levelező sokkal jobb. Egyrészt az elvárások kisebbek bárki bármit mond, de ezt főként azok érthetik meg, akik nappalin is tanultak, másrészt sokkal jobban szeretem péntek-szombatra tömbösítve a sulit.


Sokkal kevésbé stresszelek azóta.


De ez nagyban függhet egyetemtől, szaktól, stb... Nekem jobban bevált.

2019. ápr. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!