Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Felvesznek? A kérdésem az az...

Adrybtw kérdése:

Felvesznek? A kérdésem az az lenne, hogy 89. helyen állok a 160-ból az ideiglenes felvételi rangsoron, mennyi esélyem van?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 8. 22:15
1 2
 1/17 anonim válasza:
Ezt lehetetlen megmondani. Akik elotted allnak nem biztos, hogy mind elsonek jeloltek meg az iskolat. Ha ok 3. Nak vagy 2.nak vagy akarhanyadiknak es mar elotte levobe felvettek oket akkor ok automatikusan kiesnek eloled.
2019. ápr. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Attól függ, hová.

Itt meg tudod nézni, hogy az elmúlt két évben hanyadik rangsorszámú jutott be.

[link]

Valamennyi támpontot ad.

2019. ápr. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Debrecen, Irinyi János Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, kerestem de nem sikerült.
2019. ápr. 10. 06:27
 4/17 anonim ***** válasza:

Csak be kell írni a nevét, vagy az OM azonosítóját.

203033 az OM azonosítója.

2019. ápr. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Megnéztem, de azt, h tudom megnézni, h az utolsó helyezettnek aki felvettek, hányadik volt a rangsoron?
2019. ápr. 12. 12:35
 6/17 anonim ***** válasza:

1. [link]

2. Jobb oldalon a kis kereső ikonra kattintasz. Ekkor előjön az iskola telephely szerinti listája. Legörgetsz a lap alsó részére.

3. Itt a lap alsó részén találsz egy olyat, hogy: "Az intézmény középfokú telephelyeinek középfokú beiskolázási adatai az elmúlt két tanévben"

4. Kiválasztod, hogy a tavalyi, vagy a tavaly előtti adatokat akarod és rákattintasz a kiválasztottra.

5. Előjött a lista szakonként. És már meg is nézheted, hogy az általad jelölt szakon mi volt a legalacsonyabb rangsorszám, aki felvételt nyert.

2019. ápr. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
2.-ig jutottam el, h rá kell nyomni a keresésre, és szürke képernyő fogadott, arra szeretnélek kérni, h megtudnád nekem nézni, h hányadik volt a rangsorban akit felvettek utoljára? Debrecen, Irinyi János Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, turisztikai szervező szak, és a múlt évi.
2019. ápr. 14. 21:55
 8/17 anonim ***** válasza:
150.
2019. ápr. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Az lehetetlen, akkor én simán bejutok 89. helyről?
2019. ápr. 16. 06:41
 10/17 anonim ***** válasza:
Végül felvettek? :D
2019. ápr. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!